Signerad (tryckt) samt numrerad (20/195), bildmått 42 x 46 cm, smutsigt glas/passpartout.
1 400 SEK | 2018-03-04 19:43 |
1 300 SEK | 2018-03-04 19:43 |
1 200 SEK | 2018-03-04 19:43 |
1 000 SEK | 2018-03-04 19:43 |
600 SEK | 2018-02-20 17:05 |
500 SEK | 2018-02-20 16:00 |
175 SEK | 2018-02-16 09:09 |
100 SEK | Startpris |