2 st, 1900-talets första hälft, smärre bruksslitage, diam. 30 cm
350 SEK | 2018-03-04 19:45 |
300 SEK | 2018-03-04 17:47 |
225 SEK | 2018-03-04 15:12 |
150 SEK | 2018-03-03 16:47 |
100 SEK | Startpris |