1800-tal, smärre bruksslitage, diam. 16,5 cm
200 SEK | 2018-03-04 19:49 |
175 SEK | 2018-03-04 19:49 |
125 SEK | 2018-02-16 09:05 |
125 SEK | 2018-03-04 19:48 |
100 SEK | Startpris |