1900-talets mitt, bruksslitage, höjd inkl. skärm 56 cm
175 SEK | 2018-02-20 15:45 |
150 SEK | 2018-03-04 19:54 |
100 SEK | 2018-02-14 17:12 |
100 SEK | Startpris |