1950-tal, nagg i mynning, samt bottennagg, höjd 28 cm.
650 SEK | 2018-03-04 20:00 |
600 SEK | 2018-03-04 20:00 |
500 SEK | 2018-02-24 23:53 |
500 SEK | 2018-02-28 20:32 |
225 SEK | 2018-02-25 14:13 |
100 SEK | Startpris |