Omkring 1900-talets mitt, bruksslitage, längd 100 cm
250 SEK | 2018-03-04 07:54 |
225 SEK | 2018-03-04 16:39 |
150 SEK | 2018-03-03 21:12 |
125 SEK | 2018-02-28 06:37 |
100 SEK | Startpris |