1900-talets mitt, bruksslitage, saknar prismor, lös/defekt montering, höjd exkl. kedja ca 60 cm
850 SEK | 2018-03-04 20:07 |
800 SEK | 2018-03-04 18:36 |
700 SEK | 2018-02-26 17:50 |
400 SEK | 2018-02-19 22:48 |
350 SEK | 2018-02-19 06:05 |
100 SEK | Startpris |