Tidigt 1900-tal, bruksslitage, längd 60 cm
350 SEK | 2018-03-04 17:38 |
300 SEK | 2018-03-04 15:04 |
250 SEK | 2018-03-04 16:19 |
200 SEK | 2018-03-04 16:16 |
100 SEK | Startpris |