1800-tal, bruksslitage, höjd 33, diam. 34 cm
400 SEK | 2018-03-04 20:11 |
350 SEK | 2018-03-04 20:11 |
300 SEK | 2018-03-04 18:43 |
250 SEK | 2018-03-04 20:11 |
200 SEK | 2018-02-28 17:12 |
200 SEK | 2018-03-04 16:20 |
150 SEK | 2018-03-03 07:53 |
100 SEK | Startpris |