25. Urna, Persisk 17/1800-tal

Glaserat lergods, slitage, nagg, höjd ca 23 cm

Varunr 54222

4 Mars 2018 19:02

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 400 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

400 SEK2018-03-04 19:06
350 SEK2018-03-04 19:06
300 SEK2018-03-04 17:35
150 SEK2018-03-02 09:12
150 SEK2018-03-02 17:11
100 SEK2018-02-17 22:50
100 SEK Startpris

Stadsauktion 4 mars 19:00,

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.