Skärgårdsmotiv, signerad, samt numrerad (240/756). Bildmått 44 x 67 cm.
500 SEK | 2018-03-04 01:04 |
450 SEK | 2018-03-04 20:16 |
350 SEK | 2018-02-28 21:12 |
300 SEK | 2018-02-27 21:03 |
100 SEK | Startpris |