Jugend, 1920-tal, ek, bruksslitage, bordsskiva med släppt limning, saknar iläggsskivor, 155 x 111, höjd 74 cm, proviniens svåger till Sigfrid, Einar Josefsson, Göteborg.
850 SEK | 2018-02-28 10:25 |
800 SEK | 2018-03-01 19:47 |
500 SEK | 2018-03-01 08:31 |
200 SEK | 2018-02-28 21:49 |
100 SEK | 2018-02-16 12:34 |
100 SEK | Startpris |