England 1800-tal, smärre bruksslitage, höjd 19 cm, vikt 396 gram
1 200 SEK | 2018-02-26 17:43 |
1 200 SEK | 2018-03-04 09:49 |
1 000 SEK | 2018-02-25 16:14 |
300 SEK | 2018-02-23 00:33 |
125 SEK | 2018-02-20 20:54 |
100 SEK | 2018-02-17 10:39 |
100 SEK | Startpris |