Proviniens, THEODOR HEYMAN Göteborg, Silver, 1860-tal, 123 delar, bruksslitage, initialer "TH", vikt inkl. knivblad i stål 9571 gram, ngt avvikande modell på knivar.
20 500 SEK | 2018-03-04 19:02 |
20 000 SEK | 2018-03-01 16:37 |
18 500 SEK | 2018-02-28 21:47 |
16 000 SEK | 2018-02-27 22:08 |
5 200 SEK | 2018-02-27 19:11 |
3 000 SEK | 2018-02-21 19:07 |
2 200 SEK | 2018-02-21 12:10 |
400 SEK | 2018-02-20 20:43 |
100 SEK | Startpris |