1950/60-tal, signerad "Rinde", bruksslitage, fransslitage, smuts, 293 x 201 cm
11 000 SEK | 2018-03-04 19:08 |
10 800 SEK | 2018-03-04 19:08 |
5 200 SEK | 2018-03-04 19:06 |
5 000 SEK | 2018-03-04 18:03 |
3 000 SEK | 2018-03-04 14:17 |
1 800 SEK | 2018-02-28 21:50 |
750 SEK | 2018-02-27 11:53 |
500 SEK | 2018-02-15 17:23 |
400 SEK | 2018-02-14 19:23 |
100 SEK | Startpris |