Gips, tidigt 1900-tal, bruksslitage, fotnagg samt mindre nagg, höjd 55 cm
2 800 SEK | 2018-03-04 18:12 |
2 600 SEK | 2018-03-03 22:23 |
2 200 SEK | 2018-03-04 15:48 |
1 600 SEK | 2018-02-19 20:33 |
1 200 SEK | 2018-02-15 21:09 |
100 SEK | 2018-02-14 17:08 |
100 SEK | Startpris |