2 st, signerade samt daterade 1881 samt 1890, bildmått 12,5 x 18,5 samt 9 x 12,5 cm
250 SEK | 2018-03-04 19:10 |
225 SEK | 2018-03-04 19:10 |
100 SEK | Startpris |