Massiv ek, omkring 1960-tal, bruksslitage, 180 x 90, höjd 70 cm
3 200 SEK | 2018-03-04 18:33 |
3 000 SEK | 2018-03-04 18:58 |
2 200 SEK | 2018-03-04 18:54 |
1 000 SEK | 2018-03-04 15:26 |
900 SEK | 2018-03-04 12:07 |
550 SEK | 2018-03-03 22:34 |
500 SEK | 2018-03-01 08:30 |
450 SEK | 2018-03-02 13:56 |
250 SEK | 2018-02-28 00:48 |
200 SEK | 2018-02-27 20:07 |
175 SEK | 2018-02-21 19:56 |
100 SEK | 2018-02-18 08:47 |
100 SEK | Startpris |