8. Cigarr/oljelampa, Samuel Walton Smith

England slutet av 1800-tal, silver, smärre bruksslitage, höjd 9,5 cm

Varunr 54098

4 Mars 2018 19:02

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 650 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

650 SEK2018-03-02 15:49
600 SEK2018-03-02 17:09
350 SEK2018-02-26 17:44
225 SEK2018-02-17 21:05
100 SEK Startpris

Stadsauktion 4 mars 19:00,

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.