England slutet av 1800-tal, silver, smärre bruksslitage, höjd 9,5 cm
650 SEK | 2018-03-02 15:49 |
600 SEK | 2018-03-02 17:09 |
350 SEK | 2018-02-26 17:44 |
225 SEK | 2018-02-17 21:05 |
100 SEK | Startpris |