Omkring sekelskifte 18/1900-tal, dekor i emaljfärger, locket med skador/lagningar, höjd 60 cm
600 SEK | 2018-03-04 19:23 |
550 SEK | 2018-03-04 19:22 |
450 SEK | 2018-03-04 19:22 |
200 SEK | 2018-03-04 19:22 |
125 SEK | 2018-03-03 06:12 |
100 SEK | Startpris |