Majolika, omkring sekelskifte 18/1900-tal, bruksslitage, höjd ca 30 cm
950 SEK | 2018-03-04 19:22 |
900 SEK | 2018-03-04 19:21 |
850 SEK | 2018-03-02 16:23 |
700 SEK | 2018-03-04 19:21 |
600 SEK | 2018-02-28 21:52 |
350 SEK | 2018-02-17 10:17 |
250 SEK | 2018-02-28 09:44 |
200 SEK | 2018-02-17 11:42 |
100 SEK | Startpris |