Omkring 1940/50-tal, senare el, mässing, bruksslitage, smuts
1 800 SEK | 2018-03-04 19:26 |
1 700 SEK | 2018-03-04 18:46 |
850 SEK | 2018-03-04 17:50 |
650 SEK | 2018-03-04 12:17 |
600 SEK | 2018-03-01 08:48 |
300 SEK | 2018-03-03 22:33 |
225 SEK | 2018-02-27 23:13 |
200 SEK | 2018-02-27 21:31 |
125 SEK | 2018-02-23 14:28 |
125 SEK | 2018-02-25 21:14 |
100 SEK | Startpris |