Tidigt 1900-tal, kristallglasyr, smärre bruksslitage, höjd 18 cm
3 600 SEK | 2018-03-11 19:00 |
1 200 SEK | 2018-03-11 18:00 |
500 SEK | 2018-03-10 22:37 |
200 SEK | 2018-03-10 12:05 |
100 SEK | Startpris |