2 stycken, grönbetsad björk, bruksslitage, en med lagning
500 SEK | 2018-03-11 17:47 |
450 SEK | 2018-03-10 14:19 |
400 SEK | 2018-03-10 12:32 |
200 SEK | 2018-03-06 17:24 |
175 SEK | 2018-03-05 10:06 |
100 SEK | Startpris |