1800-talets första hälft, slitage, lagningar, färgbortfall, ställvis maskstungen, längd 183 cm
200 SEK | 2018-03-09 21:49 |
175 SEK | 2018-03-11 19:07 |
125 SEK | 2018-03-10 09:11 |
100 SEK | Startpris |