Qianlong 1700-tal Kina, Fat Jiaqing 1796-1820, diameter 13-23 cm, en med hårspricka, flisnagg på baksidan
300 SEK | 2018-03-11 18:37 |
250 SEK | 2018-03-11 19:50 |
200 SEK | 2018-03-11 18:53 |
150 SEK | 2018-03-10 20:58 |
100 SEK | 2018-03-03 23:16 |
100 SEK | Startpris |