2 stycken Tongzhi tallrikar Kina 1862-74, dekor i emaljfärger på celadonbotten, tallrik och kopp med fat Kanton Qing Kina 1800-tal, diameter 19,5 och 20 cm, mindre nagg, glasyrspricka
850 SEK | 2018-03-11 19:50 |
800 SEK | 2018-03-11 18:38 |
500 SEK | 2018-03-01 16:57 |
250 SEK | 2018-03-10 20:59 |
100 SEK | Startpris |