1900-talets mitt, glas samt metall, smärre bruksslitage, höjd 36 cm
200 SEK | 2018-03-11 18:21 |
175 SEK | 2018-03-11 17:44 |
150 SEK | 2018-03-11 11:26 |
125 SEK | 2018-03-04 14:21 |
100 SEK | 2018-03-03 17:38 |
100 SEK | Startpris |