1900-talets mitt, smärre bruksslitage, damm, diam. 38, höjd 20 cm
650 SEK | 2018-03-11 15:51 |
600 SEK | 2018-03-11 19:59 |
500 SEK | 2018-03-11 19:59 |
175 SEK | 2018-03-10 21:04 |
150 SEK | 2018-03-10 20:59 |
100 SEK | Startpris |