1900-talets mitt, bruksslitage, höjd exkl. kedja 46 cm
1 100 SEK | 2018-03-11 20:02 |
1 000 SEK | 2018-03-11 20:02 |
650 SEK | 2018-03-10 12:49 |
350 SEK | 2018-03-02 17:16 |
250 SEK | 2018-03-01 17:54 |
100 SEK | 2018-02-24 18:41 |
100 SEK | Startpris |