1900-talets mitt, bruksslitage, skada.
550 SEK | 2018-03-11 20:08 |
500 SEK | 2018-03-09 12:57 |
350 SEK | 2018-03-02 09:00 |
100 SEK | 2018-02-22 18:42 |
100 SEK | Startpris |