Omkring 1940-tal, mahogny, smärre bruksslitage, 51 x 32, höjd 67 cm
700 SEK | 2018-03-11 16:26 |
650 SEK | 2018-03-08 12:20 |
250 SEK | 2018-03-08 13:42 |
200 SEK | 2018-03-07 19:10 |
125 SEK | 2018-03-05 10:04 |
100 SEK | Startpris |