26. Byrå

Omkring 1940-tal, mahogny, smärre bruksslitage, 51 x 32, höjd 67 cm

Varunr 54440

11 Mars 2018 19:02

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 700 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

700 SEK2018-03-11 16:26
650 SEK2018-03-08 12:20
250 SEK2018-03-08 13:42
200 SEK2018-03-07 19:10
125 SEK2018-03-05 10:04
100 SEK Startpris

Stadsauktion 11 mars 19:00,

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.