1800-talets slut, bruksslitage, går vid inksrivningstillfället, diam, ca 23 cm
225 SEK | 2018-03-11 20:08 |
200 SEK | 2018-02-27 11:38 |
175 SEK | 2018-03-09 00:00 |
100 SEK | Startpris |