1900-tal, bruksslitage, 116 x 70 cm, höjd 70 cm
1 100 SEK | 2018-03-11 12:26 |
1 000 SEK | 2018-03-11 17:50 |
150 SEK | 2018-03-10 09:12 |
100 SEK | 2018-02-25 20:45 |
100 SEK | Startpris |