27. Salongsbord, Gustaviansk stil

1900-tal, bruksslitage, 116 x 70 cm, höjd 70 cm

Varunr 54441

11 Mars 2018 19:02

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 1 100 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

1 100 SEK2018-03-11 12:26
1 000 SEK2018-03-11 17:50
250 SEK2018-03-09 09:55
150 SEK2018-03-10 09:12
100 SEK2018-02-25 20:45
100 SEK Startpris

Stadsauktion 11 mars 19:00,

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.