1900-talets andra kvartal, en skeppa med skada, trä med bruksslitage, 37 x 20, höjd 40 cm
400 SEK | 2018-02-22 11:01 |
350 SEK | 2018-03-11 13:50 |
125 SEK | 2018-03-05 20:52 |
100 SEK | Startpris |