1900-talets första hälft, björk, dörrpar med spröjs, smärre bruksslitage, 100 x 34, höjd 159 cm
3 600 SEK | 2018-03-11 15:25 |
3 200 SEK | 2018-03-08 12:18 |
3 000 SEK | 2018-03-10 18:30 |
1 000 SEK | 2018-03-04 20:40 |
900 SEK | 2018-03-04 10:17 |
800 SEK | 2018-03-03 23:07 |
750 SEK | 2018-02-21 18:32 |
550 SEK | 2018-02-28 00:35 |
450 SEK | 2018-02-21 12:39 |
125 SEK | 2018-02-20 23:50 |
100 SEK | Startpris |