3. Bokskåp

1900-talets första hälft, björk, dörrpar med spröjs, smärre bruksslitage, 100 x 34, höjd 159 cm

Varunr 54437

11 Mars 2018 19:02

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 3 600 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

3 600 SEK2018-03-11 15:25
3 400 SEK2018-03-10 21:13
3 200 SEK2018-03-08 12:18
3 000 SEK2018-03-10 18:30
1 300 SEK2018-03-07 13:24
1 100 SEK2018-03-05 23:16
1 000 SEK2018-03-04 20:40
900 SEK2018-03-04 10:17
800 SEK2018-03-03 23:07
750 SEK2018-02-21 18:32
550 SEK2018-02-28 00:35
450 SEK2018-02-21 12:39
125 SEK2018-02-20 23:50
100 SEK Startpris

Stadsauktion 11 mars 19:00,

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.