Ett par, Göteborg 1800-talets slut, bruksslitage, rost, höjd 30 cm
5 600 SEK | 2018-03-11 18:04 |
5 400 SEK | 2018-03-11 18:41 |
5 000 SEK | 2018-03-11 17:21 |
2 800 SEK | 2018-02-26 12:10 |
2 600 SEK | 2018-02-24 23:08 |
200 SEK | 2018-02-21 23:08 |
100 SEK | 2018-02-21 20:51 |
100 SEK | Startpris |