3 delar, bruksslitage, nagg. Karotten har en skada på insidans botten. Längd fat 30 cm.
500 SEK | 2018-03-11 19:13 |
450 SEK | 2018-03-11 19:13 |
350 SEK | 2018-03-11 19:13 |
300 SEK | 2018-03-11 15:21 |
250 SEK | 2018-03-10 09:14 |
225 SEK | 2018-03-08 09:21 |
200 SEK | 2018-02-21 17:55 |
100 SEK | Startpris |