Tidigt 1900-tal, ek, smärre bruksslitage, 120 x 59, höjd 77 cm
1 100 SEK | 2018-03-11 19:13 |
1 000 SEK | 2018-03-11 19:13 |
850 SEK | 2018-03-11 18:16 |
800 SEK | 2018-03-08 12:21 |
450 SEK | 2018-03-08 13:34 |
100 SEK | 2018-02-25 17:33 |
100 SEK | Startpris |