1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, spegelglas med slitage, 49 x 49 cm
350 SEK | 2018-03-04 19:32 |
300 SEK | 2018-03-11 19:02 |
225 SEK | 2018-02-28 00:44 |
175 SEK | 2018-02-25 17:30 |
100 SEK | Startpris |