Pendelmodell, lackerad aluminium. Smärre bruksslitage, några mindre repor samt färgskav, diam. 45 cm.
225 SEK | 2018-03-11 19:15 |
200 SEK | 2018-03-11 19:15 |
150 SEK | 2018-03-11 19:14 |
100 SEK | 2018-03-11 10:49 |
100 SEK | Startpris |