Omkring 1940/50-tal, bruksslitage, höj- samt sänkbar, senare el, ej funktionstestad
750 SEK | 2018-03-11 18:45 |
700 SEK | 2018-03-11 19:14 |
600 SEK | 2018-03-11 09:49 |
500 SEK | 2018-03-07 21:14 |
200 SEK | 2018-03-07 20:35 |
125 SEK | 2018-02-22 21:51 |
100 SEK | Startpris |