Signerad "S.H", smärre bruksslitage, 192 x 145 cm
300 SEK | 2018-03-11 18:58 |
250 SEK | 2018-03-11 18:52 |
150 SEK | 2018-02-25 17:34 |
100 SEK | Startpris |