1970-tal, 5 st ljusarmar, smärre bruksslitage, ej funktionstestad, höjd ca 200 cm
1 500 SEK | 2018-03-11 12:52 |
1 400 SEK | 2018-03-11 19:03 |
1 200 SEK | 2018-03-10 23:11 |
1 000 SEK | 2018-03-10 12:22 |
300 SEK | 2018-03-09 21:49 |
225 SEK | 2018-03-06 00:33 |
100 SEK | Startpris |