7. Golvlampa "Gustav" Atelje Lyktan

1970-tal, 5 st ljusarmar, smärre bruksslitage, ej funktionstestad, höjd ca 200 cm

Varunr 54430

11 Mars 2018 19:02

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 1 500 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

1 500 SEK2018-03-11 12:52
1 400 SEK2018-03-11 19:03
1 200 SEK2018-03-10 23:11
1 000 SEK2018-03-10 12:22
300 SEK2018-03-09 21:49
225 SEK2018-03-06 00:33
100 SEK Startpris

Stadsauktion 11 mars 19:00,

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.