Kring sekelskifte 17/1800-tal, bruksslitage, ej funktionstestat
750 SEK | 2018-03-10 16:04 |
700 SEK | 2018-03-11 19:19 |
600 SEK | 2018-03-08 23:55 |
500 SEK | 2018-02-22 15:02 |
100 SEK | Startpris |