Semiantik, slitage, solblekt, smuts, lagningar, 385 x 275 cm
9 000 SEK | 2018-03-11 15:05 |
8 800 SEK | 2018-03-11 19:03 |
8 000 SEK | 2018-03-11 19:03 |
7 600 SEK | 2018-03-11 19:03 |
2 000 SEK | 2018-02-28 10:57 |
2 000 SEK | 2018-03-05 11:37 |
1 800 SEK | 2018-03-01 00:47 |
1 200 SEK | 2018-02-28 17:00 |
550 SEK | 2018-02-21 16:27 |
175 SEK | 2018-02-25 17:31 |
125 SEK | 2018-02-23 16:32 |
100 SEK | Startpris |