Åfors möbelfabrik, ek, bord (140 x 100, höjd 75 cm) samt 8 st stolar varav 2 med karm, 3 ilägg 'a 55 cm, smärre bruksslitage, bord med fläckar, delvis solblekt, en stol med lagning, dålig stoppning.
10 200 SEK | 2018-03-18 18:42 |
10 000 SEK | 2018-03-18 17:30 |
10 000 SEK | 2018-03-18 18:09 |
8 000 SEK | 2018-03-18 00:17 |
7 200 SEK | 2018-03-17 05:19 |
1 600 SEK | 2018-03-14 23:09 |
700 SEK | 2018-03-08 07:19 |
100 SEK | Startpris |