1. Matgrupp "Herrgården", Carl Malmsten

Åfors möbelfabrik, ek, bord (140 x 100, höjd 75 cm) samt 8 st stolar varav 2 med karm, 3 ilägg 'a 55 cm, smärre bruksslitage, bord med fläckar, delvis solblekt, en stol med lagning, dålig stoppning.

Varunr 54754

18 Mars 2018 19:02

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 10 200 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

10 200 SEK2018-03-18 18:42
10 000 SEK2018-03-18 17:30
10 000 SEK2018-03-18 18:09
8 000 SEK2018-03-18 00:17
7 200 SEK2018-03-17 05:19
1 600 SEK2018-03-14 23:09
700 SEK2018-03-08 07:19
100 SEK Startpris

Stadsauktion 18 mars 19:00,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön.

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.