Omkring 1970-tal, bemålat lövträ, smärre bruksslitage, längd ca 125 cm
750 SEK | 2018-03-18 16:57 |
700 SEK | 2018-03-18 18:50 |
350 SEK | 2018-03-12 10:38 |
125 SEK | 2018-03-11 21:22 |
100 SEK | Startpris |