Tidigt 1900-tal, ek, bruksslitage, 110 x 58, höjd 78 cm
950 SEK | 2018-03-18 19:00 |
900 SEK | 2018-03-18 18:30 |
850 SEK | 2018-03-16 12:52 |
800 SEK | 2018-03-18 15:20 |
500 SEK | 2018-03-03 19:24 |
400 SEK | 2018-03-13 11:34 |
100 SEK | Startpris |