Signerad samt numrerad 199/225, rammått 43 x 45 cm.
1 600 SEK | 2018-03-18 19:37 |
1 500 SEK | 2018-03-17 16:22 |
1 100 SEK | 2018-03-18 17:37 |
100 SEK | 2018-03-03 23:31 |
100 SEK | Startpris |